İADE, İPTAL VE TESLİMAT KOŞULLARI

Beauty Omelette olarak alışverişinizden memnun kalacağınızı umuyoruz, fakat ürünlerimizi iade etmek isterseniz, paranızın %100 iadesini alabilirsiniz. Bu cayma hakkını kullanabilmek için lütfen aşağıda yer alan iade şartlarını dikkatle okuyunuz. Aldığınız ürün, iade koşullarına uygun ise faturanızın arkasında bulunan iade formunu doldurup ürünlerle birlikte bize göndermeniz yeterli olacaktır.

 

1.ALDIĞIM ÜRÜNÜ İADE ETMEK İSTİYORUM, NELERİ İADE EDEBİLİRİM?

Etiketi, orijinal kutusu /ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları bozulmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade edebilirsiniz. Kampanyalı, hediyeli ürünler de bu şartlara tabiidir. İade etmek istediğiniz ürünün faturasını da mutlaka ürün ile birlikte bize göndermiş olmanız gerekmektedir.

Kullanılmış, yıkanmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir. Kullanılmamış olsa dahi kozmetik, iç giyim, her türlü kişisel bakım ürünü vb. ürünler ambalajından çıkarıldığında iadesi mümkün olmaz. Mayo, bikini ürünlerinde ürünün koruma bandının çıkartılmış veya zarar görmüş olması durumunda iade işlemi yapılamayacaktır.

2.ALDIĞIM ÜRÜNLERİ NASIL İADE EDEBİLİRİM?

Öncelikle iade etmek istediğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olduğundan emin olunuz. Uygun olması halinde ürün teslim tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ön ödemeli ürünler için geçerli olmak üzere; iade edilmek istenen ürün iade şartlarına uygun olduğu taktirde ürün, teslim tarihinden itibaren 30(otuz) gün içerisinde iade edilebilir.

Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ürünü Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları dışındaki firmalar ile gönderilen iadelerin kargo ücreti müşterimize aittir. 

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo firmasına 441 436 369 numaralı müşteri kodumuzu ve iade kodu olarak da yine 441 436 369 numaralı kodu belirtmeniz yeterli olacaktır.

Ürünlerin iade nedeni işlenmiş ve imzalanmış fatura ile birlikte gönderimi sürecini hızlandırmak adına önem taşımaktadır.

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi : 444 99 99

 

İade Adresi: Cumhuriyet Caddesi, İnönü Mahallesi, No:123 K:-2 Harbiye - Şişli / İSTANBUL

Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürünleriniz bize ulaştığında, yukarıda belirtilen iade koşullarına uygun olması durumunda iadesi onaylanır ve iadeniz bankanıza bildirildiğinde, üyelik bilgilerinizde yer alan telefon numaranıza veya e-posta adresinize bilgilendirme yapılır. Geri ödemeler banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte olup, gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu süreçleri bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz.

3.SİPARİŞİMİN İÇERİĞİNİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM VEYA SİPARİŞİMİ İPTAL EDEBİLİR MİYİM?

Onaylanan siparişlerin içeriğiyle ilgili değişiklik yapılamamaktadır. Ürün tarafınıza ulaştıktan sonra iade prosedürüne başvurabilirsiniz. Ayrıca siparişinizi iptal ederek yeni bir sipariş verebilirsiniz.

Müşteri, ön ödemeli sipariş verdiği ürünleri sipariş teslimi öncesi müşteri istediği zaman iptal gerçekleştirebilir.

Siparişlerin iadesi ancak Kargoya verilmeden önce mümkündür. Siparişiniz kargoya teslim edilmemişse,  e-posta [email protected] ile talebinizi iletebilir veya destek hattımızı 0850 532 21 22 hafta içi çalışma saatleri içinde arayarak iletebilirsiniz. Kargoya verilen siparişlerin ise iptali mümkün değildir. Ürün elinize ulaştıktan sonra 30 gün içinde iade prosedürüne başvurabilirsiniz.

Sipariş iptali talebiniz onaylandıktan sonra, siparişinizin ödemesi hangi ödeme yönteminden alındı ise, aynı şekilde iade işlemi yapılacaktır. Geri ödemeler banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.

 

4.TESLİMAT ŞARTLARI

 

[Beauty Omelette hafta sonu veya resmî tatil günlerinde çalışmamaktadır.] Kargonuz İstanbul’dan geliyorsa en az [1 (bir)] iş günü, Türkiye’nin diğer şehirlerinden geliyorsa en az [2 (iki)] iş günü içerisinde bize ulaşacaktır. İadeniz tarafımıza ulaştıktan sonra iade koşullarına uygun olması durumunda işleme alınması ve ödemenin geri yapılması [7 (yedi)] iş gününe kadar zaman alabilmektedir.

Ön ödemeli ürünlerde teslimat süresi 20(yirmi) iş günüdür. Ön ödemeli ürünlerden sipariş veren Müşteri, 20(yirmi) iş günlük teslimat süresini kabul etmiş sayılacak olup Şirketten bu süreden kaynaklı olarak hiçbir ek talepte bulunamaz.

Geri ödeme sürecinde üçüncü taraf olan bankalardan kaynaklanan sebeplerle ödemenin gecikmesi halinde Beauty Omelette gecikmeden dolayı sorumlu tutulamayacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR